• 1 z 3
 

SKIN & TONIC LONDON - Žínka ze 100% organické bavlny

 

Krásné obličejové žínky jsou vyrobeny ze 100% organické, nebělené bavlny (certifikované podle normy Global Organic Textile Standard). Jsou neuvěřitelně jemné a jsou perfektní pro každodenní použití.

Dostupnost Momentálně nedostupné
150 Kč
   
Kód produktu 106
Značka EVOLVE
Kategorie Pleťová kosmetika
 

Tyto krásné obličejové žínky jsou vyrobeny ze 100% organické, nebělené bavlny (certifikované podle normy Global Organic Textile Standard). Jsou neuvěřitelně jemné a jsou perfektní pro každodenní použití.

Výrobce Skin & Tonic London

1200x630crop_1400x.progressive

Výjimečná organická kosmetika z Hertfordshire v Anglii.

Kosmetika EVOLVE je ručně vyráběna v řemeslném studiu po malých šaržích, což zaručuje čerstvost vzácných antioxidantů v přírodních olejích a máslech. Na každé lahvičce je jméno osoby, která pro Vás produkt vyrobila.

EVOLVE využívá sílu rostlin a ,,ZELENÉ VĚDY´´, kterým dává přednost před syntetickými alternativami. Zakladatelky Laura a Violaine mají dohromady více než 30 let zkušeností s formulacemi nejúčinnějších a nejefektivnějších přírodních produktů. Každá lahvička je nabita čerstvými aktivními složkami, jako jsou kokosové peptidy, přírodní kyselina hyaluronová či přírodní retinoly z šípkových ruží.

100% Vegan 100% Cruelty Free